Arbeitstisch halter für hex L Schlüssels
This holder for hex L keys provides space for 10 keys and is easy to attach to the tool wall of our workbenches and workshop modules.
Produkt Abmessungen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,2 kg |
Abmessungen der Verpackung:
| Length | 113 mm |
|---|---|
| Width | 29 mm |
| Height | 93 mm |
| Weight | 0,20 kg |