Werkbank houder voor inbus sleutels
Deze inbushouder biedt plaats voor 10 inbussleutels en is makkelijk te bevestigen aan de achterwand van onze werkbanken en werkplaatsmodules.
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,2 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 113 mm |
|---|---|
| Width | 29 mm |
| Height | 93 mm |
| Weight | 0,20 kg |