[RP1201101F] Rubber pad 120mm ATH Heinl Hofmann Falco
Lifts / Rubber lift pads Brand: Falco Sollevatori Falco Sollevatori
Product Code: RP1201101F
14-day return policy.
Rubber pad / rubber support pad
Suitable for ATH Heinl, Hofmann and Falco lifts.
- dimensions = 120 x 120 x 19mm
- inner diameter = 104mm
Product Dimensions
Length 120 mm
Width 120 mm
Height 19 mm
Weight 0.17 kg
Package Dimensions
Length 120 mm
Width 120 mm
Height 19 mm