[RP125108M] Rubber pad with steel plate 125mm Ravaglioli
Lifts / Rubber lift pads Brand: Falco Sollevatori Falco Sollevatori
Product Code: RP125108M
14-day return policy.
Rubber pad / rubber support pad
Suitable for Ravaglioli lifts.
- dimensions = 125 x 125 x 26mm
- inner diameter = 104mm
Product Dimensions
Length 125 mm
Width 125 mm
Height 26 mm
Weight 0.28 kg
Package Dimensions
Length 125 mm
Width 125 mm
Height 26 mm