[231007REP] Repair set torque wrench 1'' 140-980nm
Tools / Hand Tools / Torque wrenches / Accessories / attachments Brand: Seneca Seneca
Product Code: 231007REP
EAN: 8720028112999
Availability: Available
Fast delivery from large stock.
Safe payment via various payment options.
14-day return policy.
Repair set torque wrench 231007
Product Dimensions
Length 0 mm
Width 0 mm
Height 0 mm
Weight 0.2 kg
Package Dimensions
Length 150 mm
Width 100 mm
Height 50 mm