Impact extension bar
Extension bar with ball bearing handle. Especially for use with air tools. The use of this extension bar will make it easier to hold heavy machines.
- lenght = 200mm
- drive = 1/2"
Extension bar with ball bearing handle. Especially for use with air tools. The use of this extension bar will make it easier to hold heavy machines.
- lenght = 200mm
- drive = 1/2"
Dimensions du produit :
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 200 mm |
|---|---|
| Width | 35 mm |
| Height | 35 mm |
| Weight | 0,54 kg |