Mounting clamp offroad lights
Suitable for the following models offroad lights: LB12VB, LB12VS, LB60V6, LB120VB12 and LB180VB18.
Dimensions du produit :
| Length | 90 mm |
|---|---|
| Width | 55 mm |
| Height | 90 mm |
| Weight | 0,23 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 115 mm |
|---|---|
| Width | 85 mm |
| Height | 85 mm |
| Weight | 0,31 kg |