Universal compressor oil with U/V dye
Synthetic lubricant, compatible for both R134a and HFO1234yf A/C systems
Safe for hybrid and electric compressors
Contains U/V dye for leak detection
Miscible with all types of oil
Content = 1000ml
Dimensions du produit :
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 1,0 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 90 mm |
|---|---|
| Width | 90 mm |
| Height | 230 mm |
| Weight | 1,00 kg |