Fuel meter
Reliable, easy to install and simple to calibrate
- max. werkdruk = 3,5 bar
- 4 numbers subtotals
- 8 numbers totals and subtotals
- inlet / outlet = 1''
Dimensions du produit :
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 1,9 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 230 mm |
|---|---|
| Width | 170 mm |
| Height | 160 mm |
| Weight | 2,00 kg |