Portable oil drain dolly
This portable oil drain dolly is easy to place under vehicles such as trucks and SUV's using the wheels and foldable T-handle.
- capacity = 70L
Dimensions du produit :
| Length | 1 320 mm |
|---|---|
| Width | 710 mm |
| Height | 885 mm |
| Weight | 18,0 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 1 120 mm |
|---|---|
| Width | 720 mm |
| Height | 185 mm |
| Weight | 19,50 kg |