LED Lighting Bar / LED Fixture / LED Lamp
Universal LED lamp with built-in 230v power supply. This Clear energy-efficient LED lighting is ideal for lighting in and around the workshop. The lamp comes with a coupling piece to connect an extra LED lamp of this series and mounting material for mounting in any place where light is needed, including the modules from the EXPERT series. The LED lighting bar is part of the workshop modules below, but is also available separately:
- BGMODA, BGMODC, BGMODE, BGMODF, BGMODG, BGMODI, BGMODJ
Votre extrait dynamique sera affiché ici...
Ce message s'affiche car vous n'avez pas fourni de filtre et de modèle à utiliser
un filtre et un modèle à utiliser.
| Dimensions du produit : | |
|---|---|
| Longueur du produit | 900 mm |
| Largeur du produit | 35 mm |
| Hauteur du produit | 25 mm |
| Poids du produit | 0,2 Kg |
| Dimensions de l'emballage : | |
| Longueur du paquet | 930 mm |
| Largeur du paquet | 35 mm |
| Hauteur du paquet | 25 mm |
| Poids du Colis | 0,00 Kg |