Tool cabinet / workshop cabinet
This wall cabinet consists of two doors that can be closed with a cylinder lock, the inside has storage space. The wall cabinet can be combined with other modules from the EXPERT series and is part of the following modules:
- BGMODA and BGMODF
Dimensions du produit :
| Length | 310 mm |
|---|---|
| Width | 620 mm |
| Height | 372 mm |
| Weight | 9,0 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 320 mm |
|---|---|
| Width | 630 mm |
| Height | 382 mm |
| Weight | 10,00 kg |



