Worktop Solid beechwood triple
This solid beech worktop can be mounted on the corner cabinet from the EXPERT series. The worktop can be combined with other modules from the EXPERT series and is part of the following modules:
- BGMOD4
- BGMODJ
Dimensions du produit :
| Length | 750 mm |
|---|---|
| Width | 750 mm |
| Height | 30 mm |
| Weight | 11,0 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 770 mm |
|---|---|
| Width | 770 mm |
| Height | 50 mm |
| Weight | 11,00 kg |