Tool holder
This tool holder is suitable for hanging various tools such as electrical, pneumatic and hand tools. The rack can be attached to the wall cabinet GC68WD1.
5 compartments
dimensions compartment = 125 x 270 x 150mm
Dimensions du produit :
| Length | 680 mm |
|---|---|
| Width | 280 mm |
| Height | 150 mm |
| Weight | 5,0 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 750 mm |
|---|---|
| Width | 345 mm |
| Height | 225 mm |
| Weight | 65,00 kg |