This stainless steel worktop can be mounted on the bottom cabinet for corner GC01GC.
This worktop is also part of workshop module 4, but is also available separately.
dimensions = 470 x 870 x 570 x 870 x 470 x 36mm (see size drawing)
Dimensions du produit :
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 18,0 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 920 mm |
|---|---|
| Width | 920 mm |
| Height | 65 mm |
| Weight | 19,00 kg |