Ring slogging spanner
For very heavy-duty work
- 75 mm
- chrom-vanadium steel
- asc. to DIN 7444
Dimensions du produit :
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 330 mm |
|---|---|
| Width | 115 mm |
| Height | 34 mm |
| Weight | 3,20 kg |