Socket rail
The easiest way to keep your sockets together. It is simple to put the sockets on the clips.
-20 clips
-1/2"
Dimensions du produit :
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 560 mm |
|---|---|
| Width | 20 mm |
| Height | 20 mm |
| Weight | 0,15 kg |