Impact socket set
These sockets are especially for impact wrenches.
- number of sockets = 11
- drive = 1/2"
- sizes = 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 22mm
- material = chrome molydenum
Dimensions du produit :
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 220 mm |
|---|---|
| Width | 140 mm |
| Height | 55 mm |
| Weight | 1,40 kg |