Deep Impact Socket
Power sockets with cover. The cover keeps the socket from damaging rims.
- number of sockets = 3
- drive = 1/2"
- sizes = 17, 19, 21mm
- material = Cr-Mo steel
Dimensions du produit :
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 150 mm |
|---|---|
| Width | 130 mm |
| Height | 50 mm |
| Weight | 0,87 kg |