Pry bar set
Special pry bar with conical end for aligning and bended head for prying.
Lengths:
- 150mm
- 300mm
- 400mm
- 500mm
Dimensions du produit :
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 525 mm |
|---|---|
| Width | 150 mm |
| Height | 30 mm |
| Weight | 1,65 kg |