Flexible magnet strip 2,5cm x 3M
This strip is magnetic on one side and adhesive on the other side.
It can make lightweight crafts magnetic.
Dimensions du produit :
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 175 mm |
|---|---|
| Width | 115 mm |
| Height | 35 mm |
| Weight | 0,43 kg |