Magnetic parts tray set 4 pieces plastic
- diameter tray = 108mm
- diameter magnet = 60mm
Dimensions du produit :
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 315 mm |
|---|---|
| Width | 245 mm |
| Height | 40 mm |
| Weight | 0,63 kg |
Magnetic parts tray set 4 pieces plastic
- diameter tray = 108mm
- diameter magnet = 60mm
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
| Length | 315 mm |
|---|---|
| Width | 245 mm |
| Height | 40 mm |
| Weight | 0,63 kg |