Press block for shop press
This press block is suitable for the 20 ton presses SP20HAL, SP20HHL en SP20HHV.
Dimensions du produit :
| Length | 195 mm |
|---|---|
| Width | 120 mm |
| Height | 160 mm |
| Weight | 7,0 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 200 mm |
|---|---|
| Width | 130 mm |
| Height | 170 mm |
| Weight | 7,10 kg |