Sealkit
Suitable for the revision of one hydraulic cylinder of the PT25L115 pallet truck.
Dimensions du produit :
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,1 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 205 mm |
|---|---|
| Width | 125 mm |
| Height | 10 mm |
| Weight | 0,10 kg |
Sealkit
Suitable for the revision of one hydraulic cylinder of the PT25L115 pallet truck.
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,1 kg |
| Length | 205 mm |
|---|---|
| Width | 125 mm |
| Height | 10 mm |
| Weight | 0,10 kg |
Ces autres produits pourraient vous intéresser