High quality self priming pump
- Qmax = 180 L/min
- Hmax = 51m
- size = 1 1/4'' x 1''
- voltage = 230V 50Hz
- motor = 1.5 KW / 2PK
- copper impeller
- thermical protection
Dimensions du produit :
| Length | 570 mm |
|---|---|
| Width | 220 mm |
| Height | 240 mm |
| Weight | 24,0 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 590 mm |
|---|---|
| Width | 240 mm |
| Height | 260 mm |
| Weight | 26,00 kg |