Spot weld nozzle
Suitable for the MIG MAG torch MLT25.
diameter = 22mm
bore size = 15mm
length = 68mm
10 pieces
Dimensions du produit :
| Length | 68 mm |
|---|---|
| Width | 22 mm |
| Height | 22 mm |
| Weight | 0,063 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 160 mm |
|---|---|
| Width | 125 mm |
| Height | 23 mm |
| Weight | 0,00 kg |