Gas nozzle
Suitable for the MIG MAG torch MLT401.
diameter = 24mm
bore size = 16mm
length = 76mm
Dimensions du produit :
| Length | 76 mm |
|---|---|
| Width | 24 mm |
| Height | 24 mm |
| Weight | 0,104 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 160 mm |
|---|---|
| Width | 100 mm |
| Height | 45 mm |
| Weight | 1,05 kg |