Mobile oil dispensing kit
Suitable for dispensing oil at medium / high viscosity for mobile installations and fixed system at medium distance. Mainly composed of pump, trolley, digital meter, connection hose and 2'' bung adapter.
drum application = 50 - 60ltr
Dimensions du produit :
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 420 mm |
|---|---|
| Width | 220 mm |
| Height | 290 mm |
| Weight | 20,00 kg |