Centrifugal pump
-Motor = 0.37 Kw 220 Volt
-Size = 1'x1"
-Q max.= 37 Ltr/Min
-H max= 36 mtr
-Max. temperature liquid = 60 degrees Celsius
-Max. temperature ambient = 40 degrees Celsius
-Thermal overload protection
Dimensions du produit :
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 230 mm |
|---|---|
| Width | 150 mm |
| Height | 195 mm |
| Weight | 7,00 kg |