Welding glass set
3x outside glass
Suitable for the INE automatic welding helmet Infinity
Dimensions du produit :
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,2 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 470 mm |
|---|---|
| Width | 160 mm |
| Height | 5 mm |
| Weight | 0,20 kg |
Welding glass set
3x outside glass
Suitable for the INE automatic welding helmet Infinity
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,2 kg |
| Length | 470 mm |
|---|---|
| Width | 160 mm |
| Height | 5 mm |
| Weight | 0,20 kg |