Magnetic paper towel holder
The color of the product is red and differs from the picture.
Dimensions du produit :
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 150 mm |
|---|---|
| Width | 110 mm |
| Height | 105 mm |
| Weight | 0,84 kg |
Magnetic paper towel holder
The color of the product is red and differs from the picture.
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
| Length | 150 mm |
|---|---|
| Width | 110 mm |
| Height | 105 mm |
| Weight | 0,84 kg |