Stand for stretcher and shrinker
Suitable for stretcher and shrinker MSS12.
Dimensions du produit :
| Length | 1 240 mm |
|---|---|
| Width | 550 mm |
| Height | 965 mm |
| Weight | 25,8 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 930 mm |
|---|---|
| Width | 575 mm |
| Height | 195 mm |
| Weight | 27,50 kg |
Stand for stretcher and shrinker
Suitable for stretcher and shrinker MSS12.
| Length | 1 240 mm |
|---|---|
| Width | 550 mm |
| Height | 965 mm |
| Weight | 25,8 kg |
| Length | 930 mm |
|---|---|
| Width | 575 mm |
| Height | 195 mm |
| Weight | 27,50 kg |
Ces autres produits pourraient vous intéresser