Measuring tape
Tape measure with thicker blade of 25mm width, length 3m and self-lock
- chrome
- rubber
- nylon coated
- magnetic
- self-lock
Dimensions du produit :
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,2 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 120 mm |
|---|---|
| Width | 80 mm |
| Height | 40 mm |
| Weight | 0,15 kg |