Angle clamp
This angle clamp is suitable for holding, fixing and aligning in an exactly right angle.
- width height = 105mm
- max. opening = 55mm
Dimensions du produit :
| Length | 235 mm |
|---|---|
| Width | 195 mm |
| Height | 65 mm |
| Weight | 4,3 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 250 mm |
|---|---|
| Width | 220 mm |
| Height | 70 mm |
| Weight | 4,40 kg |