Machine vice
- width of jaw = 150mm
- height of jaw = 52mm
- max. opening = 120mm
Dimensions du produit :
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 30,0 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 450 mm |
|---|---|
| Width | 250 mm |
| Height | 220 mm |
| Weight | 31,00 kg |
Machine vice
- width of jaw = 150mm
- height of jaw = 52mm
- max. opening = 120mm
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 30,0 kg |
| Length | 450 mm |
|---|---|
| Width | 250 mm |
| Height | 220 mm |
| Weight | 31,00 kg |