Trailer jack
diameter wheel = 200mm
diameter tube = 60mm
capacity = 300kg
wheel = rubber, steel rim
foldable
including mounting plate with 10 holes
Dimensions du produit :
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 9,0 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 750 mm |
|---|---|
| Width | 350 mm |
| Height | 80 mm |
| Weight | 9,00 kg |