Falco hydraulic oil CH32
- content = 5L
Especially for Falco lifts. Also suitable for all hydraulic applications with a large viscosity range accoring to: DIN 51524 part 1, 2 HLP.
Dimensions du produit :
| Length | 280 mm |
|---|---|
| Width | 200 mm |
| Height | 130 mm |
| Weight | 4,481 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 28 mm |
|---|---|
| Width | 20 mm |
| Height | 13 mm |
| Weight | 5,00 kg |