Falco hydraulic oil
- capacity = 5L
Especially for Falco lifts. Also suitable for all hydraulic applications with a large viscosity range accoring to: DIN 51524 part 1, 2 3, HVLP.
Dimensions du produit :
| Length | 280 mm |
|---|---|
| Width | 200 mm |
| Height | 130 mm |
| Weight | 4,481 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 130 mm |
|---|---|
| Width | 180 mm |
| Height | 290 mm |
| Weight | 5,00 kg |