Hydraulic oil Mammuth CH 15 V
- content = 1liter
Especially for Mammuth hydraulic products. Excellent viscosity range at extreme temperatures. Special additives to prevent wear and corrosion.
Dimensions du produit :
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 50 mm |
|---|---|
| Width | 100 mm |
| Height | 220 mm |
| Weight | 0,90 kg |