Armature bearing puller
drop forged with CR-V
- jaw size = 24-55mm
Attention: this product can not be returned
Dimensions du produit :
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 220 mm |
|---|---|
| Width | 45 mm |
| Height | 135 mm |
| Weight | 0,71 kg |