Gear puller 3 jaw
CR-V Drop forged jaws and beam
- maat = 10''
Attention: this product can not be returned
CR-V Drop forged jaws and beam
- maat = 10''
Attention: this product can not be returned
Dimensions du produit :
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 340 mm |
|---|---|
| Width | 145 mm |
| Height | 125 mm |
| Weight | 4,75 kg |