Ribe socket bit set
- 1/2" drive
- 11 x ribe socket 100mm = m4, m5, m6, m7, m8, m9, m10, m11, m12, m13 and m14
- 11 x 10mm ribe bit 30mm = m4, m5, m6, m7, m8, m9
m10, m11, m12, m13 and m14
- 1 x ratchet handle for 10mm bit
Dimensions du produit :
| Length | 400 mm |
|---|---|
| Width | 145 mm |
| Height | 50 mm |
| Weight | 1,9 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 415 mm |
|---|---|
| Width | 150 mm |
| Height | 60 mm |
| Weight | 2,00 kg |