Accessory set
- 2x extension bar = 125, 250mm
- 1x sliding t-bar
- 1x universal joint
- 1x ratchet handle
Dimensions du produit :
| Length | 400 mm |
|---|---|
| Width | 145 mm |
| Height | 45 mm |
| Weight | 2,0 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 425 mm |
|---|---|
| Width | 65 mm |
| Height | 200 mm |
| Weight | 2,60 kg |