Pressure control for waterpump
- 220V
-
12A
- set to 1,4 and 2,8 bar
- connection = 1/4"
Dimensions du produit :
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 105 mm |
|---|---|
| Width | 60 mm |
| Height | 105 mm |
| Weight | 0,38 kg |