Body repair kit
- capacity = 20 ton
- min ram height = 282mm
- stroke = 128mm
- including hand pump, hose, cylinder ramp, spreader
- packed in 2 metal chests:
815 x 400 x 110mm 37kg
810 x 300 x 185mm 32kg
Dimensions du produit :
| Length | 790 mm |
|---|---|
| Width | 380 mm |
| Height | 170 mm |
| Weight | 63,0 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 320 mm |
|---|---|
| Width | 820 mm |
| Height | 300 mm |
| Weight | 65,00 kg |