Socket wrench set
-16 = socket 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22mm
-3 = deep socket 10, 13, 17mm
-2 = spark plug socket 16, 21mm
-2 = extension bar 75, 150mm
-1 = universal joint
-1 = sliding t-bar
-1 = ratchet handle
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 170 mm |
|---|---|
| Width | 320 mm |
| Height | 55 mm |
| Weight | 2.96 kg |