Interchangeable spanner torque wrench set
- drive = 1/2"
- torque range = 40-200nm
- 9x spanner head = 13, 14, 15, 17, 19, 22, 24, 27 and 30mm
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 545 mm |
|---|---|
| Width | 150 mm |
| Height | 55 mm |
| Weight | 4.40 kg |