Universal joint
-1/2"
-1/2"
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 70 mm |
|---|---|
| Width | 25 mm |
| Height | 25 mm |
| Weight | 0.14 kg |