Adaptor
-size = 3/4"(inside) x 1"(outside)
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 60 mm |
|---|---|
| Width | 35 mm |
| Height | 35 mm |
| Weight | 0.35 kg |
Adaptor
-size = 3/4"(inside) x 1"(outside)
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
| Length | 60 mm |
|---|---|
| Width | 35 mm |
| Height | 35 mm |
| Weight | 0.35 kg |
These other products might interest you