6PT flank socket
- size = 3/4" 26mm
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 55 mm |
|---|---|
| Width | 40 mm |
| Height | 40 mm |
| Weight | 0.25 kg |
6PT flank socket
- size = 3/4" 26mm
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
| Length | 55 mm |
|---|---|
| Width | 40 mm |
| Height | 40 mm |
| Weight | 0.25 kg |